Щодня у світ приходять нові технології, які спрощують виробничі процеси, скорочують час на виготовлення, оптимізують сировинну базу, а також інтегрують сучасні можливості у звичайні меблі. Вже нікого не здивує замок, який може поговорити з гостями, або письмовий стіл з вбудованою лампою і підключенням до інтернету. Меблі на замовлення від «Абетка меблів» стане відмінним доповненням будь-якого інтер'єру та включає безліч елементів. Можна, можливо замовити виготовлення корпусних меблів за індивідуальним кресленням.

Корпусні меблі на замовлення та нові технології

Технології та меблі: сучасний симбіоз

У кожній сфері життєдіяльності відбуваються масштабні зміни, покликані спростити будь-які процеси. При виготовленні корпусних меблів використовується новітня технологія підготовки матеріалу нестинг, яка полягає в обробці цілого листа безліччю різних операцій (очищення, шліфування, полірування, ґрунтовка і т. д.) всього за один прохід конвеєром. 

Такий підхід:

  • значно скорочує час виробництва;
  • знижує виробничі витрати;
  • підвищує точність розмітки та обробки;
  • заощаджує сировину. 

Весь процес повністю автоматизований та дозволяє робити сучасні меблі на замовлення швидко, якісно та недорого.

Індивідуальне замовлення: розумний дизайн

Меблі на замовлення від виробника може бути виготовлена з різних матеріалів, відрізнятися палітрою кольорів і повністю відповідати геометрії простору. Щоб з точністю до міліметра розмістити необхідні елементи, використовувати весь вільний простір та залишити достатньо місця для проходу, фахівці використовують програми, які:

  • дозволяють моделювати майбутнє планування;
  • враховують основні нюанси розміщення;
  • підганяють точні розміри. 

Використання таких технологій дозволяє прискорити процеси виготовлення корпусних меблів на замовлення, виконати його максимально економно та створити оригінальний дизайн.

Інтеграція смарт-технологій у меблі

Сегмент розумний меблів на замовлення постійно росте. Вона займає мало місця в кімнаті, відрізняється приголомшливою функціональністю і включає корисні девайси, які приводяться в дію одним натисканням кнопки на пульті. Це може бути вихід до Інтернету, включення гаджетів – телевізора, комп'ютера, світла.

Корпусні меблі на замовлення та нові технології

Смарт-меблі були розроблені, щоб полегшити доступ власника до різних технологій та забезпечити максимальний комфорт. Багатофункціональність розумного гарнітура дозволяє уникнути незручностей з пошуком потрібних проводів для підключення та заряджання гаджетів. Інтеграція пульта управління іншими пристроями звільняє власника зайвих маніпуляцій. 

Таким чином, не встаючи з ліжка, можна увімкнути телевізор, приглушити освітлення, зателефонувати, підвищити температуру в кімнаті за допомогою термостатів. В Києві та інших містах можна купити корпусні меблі зі смарт-технологіями за доступною ціною. Вона точно встає за місцем у кімнаті, не загороджуючи прохід, надає естетичність приміщенню, виконує прямі функції призначення.

Корпусні меблі на замовлення від «Абетка меблів» відповідає всім сучасним тенденціям. Вона виготовляється на нових технологічних верстатах з використанням розумного програмування. Тут можна придбати якісний шафа-купе на замовлення за індивідуальними розмірами, стильний столик чи місткий комод, а також інші елементи інтер'єру. Також легко виконати виготовлення меблів за індивідуальним замовленням.

4.9/5 - (15 голосів)